معرفی شرکت

گروه صنعتی آرتمیس در سال 1384 با نام ذوالفقار فعالیت خود را آغاز نمود و با تولید انواع تیغه های سبزی خردکن و تیغه های مرتبط با صنایع پزشکی و دارویی نخستین گام خود را در راه پر افتخار صنعت ایران زمین برداشت.

در گام بعدی در سال 1388 موفق به ثبت 3 اختراع در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی گردید و در سال های بعدی شرکت اقدام به اخذ نمایندگی شرکت راحت سازان در استان های خراسان نمود تا ضمن فعالیت های تولیدی ، ارتباط مستمری با مشتریان و مصرف کنندگان نهایی محصولات خود داشته باشد.

گروه صنعتی آرتمیس تمرکز خود را بر محصولاتی قرار دادد که در صنعت کشور کمتر به آن توجه شده و اقدام به کپی سازی انواع اسباب های دیسک و پین چینی نمود و با فعالیت های موازی فعالیت های تحقیقاتی خود را ادامه داده  و در تلاش است که فعالیت عمده کاری خود را به کارهای تحقیقات صنعتی و مشاوره در امور خاص تولیدی کشور عزیزمان بردارد.

در زمینه تغییر نام با توجه به ازدباد نام ذوالفقار بر آن شدیم که نام گروه تولیدی را نیز همانند کارهایمان خاص کنیم و از این رو نام آرتمیس را برگزیدیم که از نام های اساطیری ایرانی و فرمانده نیروی دریایی هخامنشیان می باشد.

امید داریم که با عنایت پروردگار و تلاش روز افزونمان و کمک های شما مشتریان گرامی بتوانیم به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنیم.